O FIRMĚ

Společnost HORKA stavební, s.r.o. vznikla 14.5.2001 a podniká v oblasti stavebnictví od samého počátku až do současné doby. Založení obchodní společnosti v roce 2001 bylo přirozeným vývojovým krokem na cestě ke kvalitní stavební výrobě, která začala už v roce 1990. Tehdy původní jednatel HORKA stavební, s.r.o Pavel Frank začal prostřednictvím vlastní firmy Pavel Frank – Frastav podnikat na stavebním trhu. 

Obchodní společnost nám umožňuje dobře reagovat v prostředí neustálého zvyšování nároků na výkon stavební činnosti a současně našim zákazníkům poskytuje jistotu a stabilitu pevnějšího podnikatelského zázemí.

Koncem roku 2011 prošla HORKA stavební, s.r.o. důležitým krokem, nezbytným pro další vývoj firmy - stěhováním. Od jara 2012 sídlíme v Úvalech u Prahy. Přestěhování umožnilo otevřít pro zákazníky mnohem rozsáhlejší a bohatší výstavní plochy a současně zvýšení úrovně nabízených služeb. Zákazníci si zde nejen mohou snadněji vybrat materiál přesně dle jejich požadavků ale také oceňují lepší dostupnost celého areálu.

Kam chceme směřovat

Naším cílem je být pro naše zákazníky stabilním, důvěryhodným a prověřeným dodavatelem stavební činnosti, zejména dlažeb, chodníků a dalších betonových prvků. A to nejen ve smyslu samotného prodeje, ale i v rámci předprodejních konzultací, řešení investičního záměru, získání nezbytných povolení, položení dlažby a dalších stavebních prací, ale také následného servisu a péče o stavební dílo.

Kompletní obchodní a kontaktní údaje naleznete v sekci Kontakty.