Odvodňovací betonové žlaby

Novinkou v našem portfoliu a zároveň jeho logickým doplněním se staly odvodňovací betonové žlaby od společnosti Hydro BG CZ s. r. o. V nabídce máme odvodňovací systémy z klasického betonu i lehčí, pevnější a houževnatější výrobek – tělo žlabu z vláknobetonu FILCOTEN.

Materiál budoucnosti – FILCOTEN

FILCOTEN vzniká v nejmodernějším výrobním procesu smícháním a zpracováním vláken, cementu a přísad.  Výsledkem je vysokopevnostní a přitom velmi lehký materiál, který umožňuje výrobu tenkostěnných, lehkých, ale přitom extrémně stabilních výrobků. Moderní technologie tak otevírá zcela nové perspektivy pro klasický stavební beton.

Technologie FILCOTEN Vám zajišťuje více předností:

Výrobky řady FILCOTEN-light jsou velmi vhodné pro konstrukci vjezdů a výjezdů k domům, chodníků, parkovacích domů, teras, pěších zón, kancelářských budov, sportovišť a dalších staveb.

Exkluzivním dodavatelem technologie FILCOTEN je společnost:

Perfektní položení dlažby

Půjčte si stroje PROBST

Díky špičkové manipulační a pokládací technice zvládnete položení naší dlažby i sami!,

Co umíme nejlépe

Kvalifikovaná nabídka – díky ní se můžete spolehnout, že pečlivě sledujeme trendy a produkty, takže vám můžeme nabídnout skutečně to nejlepší.

Individuální péče – která nám umožňuje každého zákazníka chápat individuálně a zajímat se o jeho konkrétní požadavky, záměry a investiční rámec.

Komplexní pohled – jehož záměrem je poskytnout zákazníkům službu a produkt perfektně zapadající do stavebního záměru včetně dalších činností.

Naši hlavní dodavatelé

  • logo-godelmann
  • kb-blok
  • Logo_YTONG_2012
Další výrobci

Kontakty

Provozovna:
Dobročovická ul., vjezd ul. U Obory
250 82 Úvaly
Od 1.3. 2015 otevírací doba:
po - pá : 7:00 - 12:00 13:00 - 17:00
so : 9:00 - 12:00
Telefon: 777 216 607, 775 216 094
E-maily:
stavebniny@horka-stavebni.cz
web: www.horka-stavebni.cz

Nabízíme konzultace, inženýrskou činnost i možnost spolupráce s architekty

Kontaktní formulář

  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadován e-mail)
  3. (prosím nezapomeňte, že vzdálenost místa Vaší stavby od Prahy-východ má velký vliv na cenu stavebních činností např. gabionů)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days