Gabiony: Vše o nich se dozvíte u nás

Připravili jsme pro vás detailní článek, který rozebírá vše podstatné o gabionech – zajímavé alternativě klasických betonových či zděných opěrných zdí. Dozvíte se v něm, z čeho se gabion skládá, jakým způsobem se staví a na co si jako stavebník musíte dát pozor.

Pokud chcete vidět gabiony, které jsme už u klientů postavili (a že jich není málo), podívejte se na některé fotografie nebo se nám ozvěte. A jestli máte nějakou otázku, možná na ni odpověď najdete v našem speciálním zvídavém článku o nejčastějších gabionových dotazech.

V každém případě si můžete být jistí, že gabionové zdi od HORKA stavební jsou nejen funkční, ale také velmi estetickým doplňkem zahrady či veřejné stavby. Dejte nám vědět a rádi vás o tom přesvědčíme!

Perfektní položení dlažby

Půjčte si stroje PROBST

Díky špičkové manipulační a pokládací technice zvládnete položení naší dlažby i sami!,

Co umíme nejlépe

Kvalifikovaná nabídka – díky ní se můžete spolehnout, že pečlivě sledujeme trendy a produkty, takže vám můžeme nabídnout skutečně to nejlepší.

Individuální péče – která nám umožňuje každého zákazníka chápat individuálně a zajímat se o jeho konkrétní požadavky, záměry a investiční rámec.

Komplexní pohled – jehož záměrem je poskytnout zákazníkům službu a produkt perfektně zapadající do stavebního záměru včetně dalších činností.

Naši hlavní dodavatelé

  • logo-godelmann
  • kb-blok
  • Logo_YTONG_2012
Další výrobci

Kontakty

Provozovna:
Dobročovická ul., vjezd ul. U Obory
250 82 Úvaly
Od 1.3. 2015 otevírací doba:
po - pá : 7:00 - 12:00 13:00 - 17:00
so : 9:00 - 12:00
Telefon: 777 216 607, 775 216 094
E-maily:
stavebniny@horka-stavebni.cz
web: www.horka-stavebni.cz

Nabízíme konzultace, inženýrskou činnost i možnost spolupráce s architekty

Kontaktní formulář

  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadován e-mail)
  3. (prosím nezapomeňte, že vzdálenost místa Vaší stavby od Prahy-východ má velký vliv na cenu stavebních činností např. gabionů)
  4. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days